1. 10 dýuýmlyk sensor ekran displeýi aýdyň wizual displeýi we iň gowy ekran tejribesini üpjün edýär.
2. Ulanyjy interfeýsi zerur bolanda özleşdirilip we programmirlenip bilner.
3. IP telefon ýa-da SIP softfony we ş.m. bilen wideo we ses aragatnaşygyny ýola goýmak üçin SIP2.0 protokolyny ulanmak aňsat.
4. Ulanyjylar öýde güýmenje üçin içerki monitorda programmalary tapyp we gurnap bilerler.
5. Öý howpsuzlygyny ýokarlandyrmak üçin ýangyn detektory, tüsse detektory ýa-da penjire datçigi ýaly iň köp 8 signalizasiýa zolagyny birikdirip bolýar.
6. Öýüňiziň howpsuzlygyny we ygtybarlylygyny üpjün etmek üçin bag ýa-da awtoduralga ýaly töwerekdäki gurşawda 8 IP kamerany gözegçilikde saklamagy goldaýar.
7. Akylly öý ulgamy birleşdirilende, öý enjamlaryny içerki monitor ýa-da smartfon we ş.m. arkaly dolandyryp we dolandyryp bilersiňiz.
8. Ýaşaýjylar içeridäki monitor arkaly myhmanlara jogap berip we giriş rugsat bermezden ýa-da ret etmezden öň olary görüp bilýärler, şeýle hem goňşularyna jaň edip bilýärler.
2. Ulanyjy interfeýsi zerur bolanda özleşdirilip we programmirlenip bilner.
3. IP telefon ýa-da SIP softfony we ş.m. bilen wideo we ses aragatnaşygyny ýola goýmak üçin SIP2.0 protokolyny ulanmak aňsat.
4. Ulanyjylar öýde güýmenje üçin içerki monitorda programmalary tapyp we gurnap bilerler.
5. Öý howpsuzlygyny ýokarlandyrmak üçin ýangyn detektory, tüsse detektory ýa-da penjire datçigi ýaly iň köp 8 signalizasiýa zolagyny birikdirip bolýar.
6. Öýüňiziň howpsuzlygyny we ygtybarlylygyny üpjün etmek üçin bag ýa-da awtoduralga ýaly töwerekdäki gurşawda 8 IP kamerany gözegçilikde saklamagy goldaýar.
7. Akylly öý ulgamy birleşdirilende, öý enjamlaryny içerki monitor ýa-da smartfon we ş.m. arkaly dolandyryp we dolandyryp bilersiňiz.
8. Ýaşaýjylar içeridäki monitor arkaly myhmanlara jogap berip we giriş rugsat bermezden ýa-da ret etmezden öň olary görüp bilýärler, şeýle hem goňşularyna jaň edip bilýärler.
| Fiziki Properasiýa | |
| Sistema | Android 6.0.1 |
| CPU | Sekiz ýadroly 1.5GHz Cortex-A53 |
| Ýatlama | DDR3 1GB |
| Ýalpyldawuk | 4GB |
| Görkez | 10.1" TFT LCD, 1024x600 |
| Düwme | Ýok |
| Güýç | DC12V |
| Garaşma güýji | 3W |
| Nominal güýç | 10W |
| TF kart we USB goldawy | Ýok |
| WIFI | Isleg boýunça |
| Temperatura | -10℃ - +55℃ |
| Çyglylyk | 20%-85% |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711/G.729 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Ekran | Sygymly, Sensorly Ekran |
| Kamera | Hawa (isleg boýunça), 0.3M piksel |
| Tor | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protokol | SIP, TCP/IP, RTSP |
| Aýratynlyklar | |
| IP Kamera Goldawy | 8 taraplaýyn kameralar |
| Gapy jaňynyň girişi | Hawa |
| Ýazgy | Surat/Audio/Wideo |
| AEC/AGC | Hawa |
| Öý awtomatlaşdyrmasy | Hawa (RS485) |
| Oýaryjy | Hawa (8 Zona) |
-
Maglumatlar sahypasy 904M-S7.pdfGöçürip alyň









