ئۆلچەم
چۈشۈرۈش
| فىزىكىلىق مۈلۈك |
| سىستېما | ئاندروئىد |
| RAM | 2GB |
| ROM | 8GB |
| ئالدى تاختا | ئاليۇمىن |
| توك بىلەن تەمىنلەش | DC12V/2A ياكى IEEE 802.3at PoE+ |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 5W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 25W |
| كامېرا | 2MP، CMOS، WDR |
| ئىنفىرا قىزىل نۇر سېنزورى | قوللاش |
| ئىشىك كىرىش ئېغىزى | يۈز، IC كارتىسى (13.56MHz)، PIN كودى، NFC |
| IP دەرىجىسى | IP65 (ئىشىك ئارىسىدىكى يېرىقلارنى پېچەتلەيدۇپونكىت ۋە تامنى ئەينەك يېلىم بىلەن چاپلىغان.) |
| ئورنىتىش | يېرىم يۇيۇش ئۇسۇلى بىلەن ئورنىتىش |
| مەھسۇلات چوڭلۇقى | 227 x 122 x 39.2 مىللىمېتىر |
| ئورنىتىش چوڭلۇقى | 185 x 67 x 51 مىللىمېتىر |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -40℃ - +55℃ |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40℃ - +70℃ |
| ئىش ھاۋاسىنىڭ نەملىكى | 10%-90% (قويۇقسىز) |
| كۆرسىتىش |
| كۆرسىتىش | 7 دىيۇملۇق IPS LCD ئېكران |
| ئېكران | 7 دىيۇملۇق سىغىملىق سېزىمچان ئېكران |
| قارار | 1024 x 600 |
| ئاۋاز ۋە سىن |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| ۋىدېئو ئېنىقلىقى | 1920 x 1080 گىچە |
| كۆرۈش بۇلۇڭى | 100°(D) |
| يورۇقلۇقنى تولۇقلاش | LED ئاق چىراغ |
| تورلاشتۇرۇش |
| كېلىشىم | SIP، UDP، TCP، RTP، RTSP، NTP، DNS، HTTP، DHCP، IPV4، ARP، ICMP |
| پورت |
| ۋىگاند پورتى | قوللاش |
| ئېتېرنېت پورتى | 1 x RJ45، 10/100 Mbps ماسلىشىشچان |
| RS485 پورتى | 1 |
| رېلېي چىقىش | 1 |
| چىقىش كۇنۇپكىسى | 1 |
| ئىشىك ماگنىتلىق | 1 |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf چۈشۈرۈش