1. 280D-A1 بولسا رەقەملىك كۇنۇپكا تاختىسى ۋە ئىچكى كارتا ئوقۇغۇچ ئورنىتىلغان SIP ئىچكى تېلېفون.
2. لىفت كونترول سىستېمىسى بىلەن بىر گەۋدىلىشىش تۇرمۇشقا تېخىمۇ كۆپ قولايلىق ئېلىپ كېلىدۇ ۋە بىنانىڭ بىخەتەرلىكىنى ئاشۇرىدۇ.
3. ئىشىكنى پارول ياكى IC كارتىسى ئارقىلىق ئاچقىلى بولىدۇ.
4. ئىشىكنىڭ كىرىشىنى كونترول قىلىش ئۈچۈن سىرتقى تاختىدا 20،000 دانە IC كارتىسىنى پەرقلەندۈرگىلى بولىدۇ.
5. بىر قوشۇمچە قۇلۇپ ئېچىش مودۇلى بىلەن تەمىنلەنگەندە، ئىككى رېلې چىقىش ئېغىزى ئارقىلىق ئىككى قۇلۇپنى كونترول قىلغىلى بولىدۇ.
| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| سىستېما | لىنۇكىس |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | 1GHz، ARM Cortex-A7 |
| SDRAM | 64M DDR2 |
| چاقماق | 128MB |
| ئېكران | 4.3 دىيۇملۇق LCD ئېكران، 480x272 |
| كۈچ | DC12V |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 1.5W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 9W |
| كارتا ئوقۇغۇچ | IC/ID (تاللاشچان) كارتىسى، 20،000 دانە |
| تۈگمە | مېخانىكىلىق كۇنۇپكا |
| تېمپېراتۇرا | -40℃ - +70℃ |
| نەملىك | 20%-93% |
| IP سىنىپى | IP55 |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| كامېرا | CMOS 2M پىكسېل |
| ۋىدېئو ئېنىقلىقى | 1280×720p |
| LED كېچىلىك كۆرۈش | ھەئە |
| تور | |
| ئېتېرنېت | 10M/100Mbps، RJ-45 |
| كېلىشىم | TCP/IP، SIP |
| ئارايۈز | |
| قۇلۇپ ئېچىش توك يولى | ھەئە (ئەڭ يۇقىرى 3.5A توك) |
| چىقىش كۇنۇپكىسى | ھەئە |
| RS485 | ھەئە |
| ئىشىك ماگنىتلىق | ھەئە |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 280D-A1.pdfچۈشۈرۈش









