1. 280D-A1 sanly klawiatura we gurlan kart okaýjysy bolan SIP interkomdyr.
2. Lift dolandyryş ulgamy bilen integrasiýa durmuşa has köp amatlylyk getirýär we binanyň howpsuzlygyny ýokarlandyrýar.
3. Gapy parol ýa-da IC kart arkaly açylyp bilner.
4. Gapylara giriş gözegçiligi üçin daşarky panelde 20,000 IC kartlaryny anyklap bolýar.
5. Bir goşmaça açyş moduly bilen enjamlaşdyrylanda, iki gulpy dolandyrmak üçin iki rele çykyşy ulanylyp bilner.
| Fiziki emläk | |
| Sistema | Linux |
| CPU | 1GHz, ARM Cortex-A7 |
| SDRAM | 64M DDR2 |
| Ýalpyldawuk | 128MB |
| Ekran | 4.3 dýuým LCD, 480x272 |
| Güýç | DC12V |
| Garaşma güýji | 1.5W |
| Nominal güýç | 9W |
| Kart okaýjy | IC/ID (Saýlamaga görä) karty, 20,000 sany |
| Düwme | Mehaniki düwme |
| Temperatura | -40℃ - +70℃ |
| Çyglylyk | 20%-93% |
| IP klasy | IP55 |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Kamera | CMOS 2M piksel |
| Wideo çözgüdi | 1280×720p |
| LED gijeki görüş | Hawa |
| Tor | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protokol | TCP/IP, SIP |
| Interfeýs | |
| Açyş zynjyryny açmak | Hawa (maksimum 3.5A tok) |
| Çykyş düwmesi | Hawa |
| RS485 | Hawa |
| Gapy magniti | Hawa |
-
Maglumat kagyzy 280D-A1.pdfGöçürip alyň









