1. Analog gurşawda hem iki simli kabel arkaly islendik IP enjamyna baglanyp bilýär.
2. Köp funksiýalar wideo interkom, gapydan giriş, gyssagly çagyryş we howpsuzlyk signalizasiýasyny we ş.m. öz içine alýar.
3. Siziň zerurlyklaryňyza görä, ony öý awtomatlaşdyrmasy we lift dolandyryş ulgamy bilen ulanyp bolýar.
4. SIP protokolyny goldaýan islendik IP gapy stansiýasy 290 monitora jaň edende, ol jaňy uzakdan açmak we gözegçilik etmek üçin smartfonyňyzda gurnalan interkom programma üpjünçiligine geçirip biler.
2. Köp funksiýalar wideo interkom, gapydan giriş, gyssagly çagyryş we howpsuzlyk signalizasiýasyny we ş.m. öz içine alýar.
3. Siziň zerurlyklaryňyza görä, ony öý awtomatlaşdyrmasy we lift dolandyryş ulgamy bilen ulanyp bolýar.
4. SIP protokolyny goldaýan islendik IP gapy stansiýasy 290 monitora jaň edende, ol jaňy uzakdan açmak we gözegçilik etmek üçin smartfonyňyzda gurnalan interkom programma üpjünçiligine geçirip biler.
| Fiziki emläk | |
| Sistema | Linux |
| CPU | 1.2GHz, ARM Cortex-A7 |
| Ýatlama | 64MB DDR2 SDRAM |
| Ýalpyldawuk | 128MB NAND FLEŞ |
| Görkez | 7" TFT LCD, 800x480 |
| Güýç | Iki simli üpjünçilik |
| Garaşma güýji | 1.5W |
| Nominal güýç | 9W |
| Temperatura | -10℃ - +55℃ |
| Çyglylyk | 20%-85% |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Görkez | Sygymly, Sensorly Ekran (isleg boýunça) |
| Kamera | Ýok |
| Tor | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protokol | TCP/IP, SIP, 2 simli |
| Aýratynlyklar | |
| IP Kamera Goldawy | 8 taraply kameralar |
| Köp Dilli | Hawa |
| Surat ýazgysy | Hawa (64 sany) |
| Lift dolandyryşy | Hawa |
| Öý awtomatlaşdyrmasy | Hawa (RS485) |
| Oýaryjy | Hawa (8 Zona) |
| UI özleşdirilen | Hawa |
-
Maglumat kagyzy 290M-S6.pdfGöçürip alyň









