1. Ул теләсә нинди IP җайланмасына ике чыбыклы кабель ярдәмендә тоташа ала, хәтта аналог мохиттә дә.
2. Күп функцияләргә видеодомофон, ишеккә керү, ашыгыч ярдәм чакыруы һәм куркынычсызлык сигнализациясе һ.б. керә.
3. Сезнең ихтыяҗларыгызга карап, аны өй автоматизациясе һәм лифт белән идарә итү системасы белән кулланырга мөмкин.
4. SIP протоколын хуплый торган теләсә нинди IP ишек станциясе 290 мониторына шалтыратканда, ул шалтыратуны дистанцион ачу һәм күзәтү өчен смартфоныгызда урнаштырылган домофон кушымтасына күчерә ала.
2. Күп функцияләргә видеодомофон, ишеккә керү, ашыгыч ярдәм чакыруы һәм куркынычсызлык сигнализациясе һ.б. керә.
3. Сезнең ихтыяҗларыгызга карап, аны өй автоматизациясе һәм лифт белән идарә итү системасы белән кулланырга мөмкин.
4. SIP протоколын хуплый торган теләсә нинди IP ишек станциясе 290 мониторына шалтыратканда, ул шалтыратуны дистанцион ачу һәм күзәтү өчен смартфоныгызда урнаштырылган домофон кушымтасына күчерә ала.
| Физик милек | |
| Система | Linux |
| Үзәк процессор | 1.2 ГГц, ARM Cortex-A7 |
| Хәтер | 64 МБ DDR2 SDRAM |
| Ялтырау | 128 МБ NAND FLASH |
| Дисплей | 7" TFT LCD, 800x480 |
| Көч | Ике сымлы тәэмин итү |
| Көтү режимындагы көч | 1,5 Вт |
| Номиналь куәт | 9 Вт |
| Температура | -10℃ - +55℃ |
| Дымлылык | 20%-85% |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Дисплей | Сыйдырышлы, Сенсорлы экран (ихтыярый) |
| Камера | Юк |
| Челтәр | |
| Ethernet | 10М/100Мбит/с, RJ-45 |
| Протокол | TCP/IP, SIP, 2 чыбыклы |
| Үзенчәлекләр | |
| IP камера ярдәме | 8 яклы камералар |
| Күп телле | Әйе |
| Рәсем язмасы | Әйе (64 данә) |
| Лифт белән идарә итү | Әйе |
| Өй автоматизациясе | Әйе (RS485) |
| Сигнализация | Әйе (8 зона) |
| UI көйләнгән | Әйе |
-
290M-S6.pdf мәгълүмат таблицасыЙөкләү









