1. 280D-A1 - санлы клавиатура һәм кертелгән карта уку җайланмасы белән җиһазландырылган SIP домофон.
2. Лифт белән идарә итү системасы белән интеграцияләү тормышка күбрәк уңайлыклар китерә һәм бинаның куркынычсызлыгын арттыра.
3. Ишекне серсүз яки IC картасы белән ачарга мөмкин.
4. Ишеккә керүне контрольдә тоту өчен тышкы панельдә 20,000 интеграль микросхема картасын билгеләргә мөмкин.
5. Бер өстәмә ачу модуле белән җиһазландырылганда, ике йозакны идарә итү өчен ике реле чыгышы кулланылырга мөмкин.
| Физик милек | |
| Система | Linux |
| Үзәк процессор | 1 ГГц, ARM Cortex-A7 |
| SDRAM | 64M DDR2 |
| Ялтырау | 128 МБ |
| Экран | 4,3 дюймлы LCD, 480x272 |
| Көч | DC12V |
| Көтү режимындагы көч | 1,5 Вт |
| Номиналь куәт | 9 Вт |
| Карта уку җайланмасы | IC/ID (өстәмә) картасы, 20,000 данә |
| Төймә | Механик төймә |
| Температура | -40℃ - +70℃ |
| Дымлылык | 20%-93% |
| IP классы | IP55 |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Камера | CMOS 2M пиксель |
| Видео чишелеше | 1280×720p |
| LED төнге күрү | Әйе |
| Челтәр | |
| Ethernet | 10М/100Мбит/с, RJ-45 |
| Протокол | TCP/IP, SIP |
| Интерфейс | |
| Ачкычны ачу схемасы | Әйе (максимум 3,5 А ток) |
| Чыгу төймәсе | Әйе |
| RS485 | Әйе |
| Ишек Магнит | Әйе |
-
280D-A1.pdf мәгълүмат таблицасыЙөкләү









