- Беләктә контактсыз үлчәү, кросс-инфекция юк.
- Реаль вакыт режимындагы сигнализация, аномаль температураны тиз ачыклау.
- Югары төгәллек, үлчәү тайпылышы 0,3°C тан кимрәк яки аңа тигез, ә үлчәү арасы 1 см дан 3 см га кадәр.
- LCD экранда үлчәнгән температураларны, нормаль һәм аномаль температура санын реаль вакыт режимында күрсәтү.
- Тоташтыр һәм эшләт, 10 минут эчендә тиз урнаштыру.
- Төрле биеклекле көйләнергә мөмкин булган таяк
| Функцияләр параметры | Тасвирлама |
| Үлчәү мәйданы | Беләк |
| Үлчәү диапазоны | 30℃ - 45℃ |
| Төгәллек | 0,1°C |
| Үлчәү тайпылышы | ≤±0.3℃ |
| Үлчәү аралыгы | 1 см дан 3 см га кадәр |
| Дисплей | 7 дюймлы сенсорлы экран |
| Сигнализация режимы | Тавышлы сигнализация |
| Санау | Сигнализация саны, нормаль сан (башкарып була) |
| Материал | Алюминий эретмәсе |
| Электр белән тәэмин итү | DC 12V керү |
| Үлчәмнәр | Y4 панеле: 227 мм (озынлыгы) x 122 мм (киңлеге) x 20 мм (биеклеге) Беләк температурасын үлчәү модуле: 87 мм (озынлык) × 45 мм (киңлек) × 27 мм (биеклек) |
| Эш дымлылыгы | <95%, конденсацияләнми |
| Куллану шартлары | Өй эчендә, җилсез мохит |
-
Datasheet_Dnake Беләк температурасын үлчәү терминалы AC-Y4.pdfЙөкләү









