| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| سىستېما | ئاندروئىد |
| RAM | 1GB |
| ROM | 4GB |
| ئالدى تاختا | پلاستىك |
| توك بىلەن تەمىنلەش | PoE (802.3af) ياكى DC12V/2A |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 3W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 10W |
| Wi-Fi | IEEE802.11 b/g/n,@2.4GHz (تاللاشچان) |
| كامېرا | 0.3MP، CMOS (تاللاشچان) |
| ئورنىتىش | يۈزە ئورنىتىش |
| ئۆلچەم | 221.4 x 151.4 x 16.5 مىللىمېتىر |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -10℃ - +55℃ |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40℃ - +70℃ |
| ئىش ھاۋاسىنىڭ نەملىكى | 10%-90% (قويۇقسىز) |
| كۆرسىتىش | |
| كۆرسىتىش | 7 دىيۇملۇق TFT LCD ئېكران |
| ئېكران | سىغىملىق سېزىمچان ئېكران |
| قارار | 1024 x 600 |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| تورلاشتۇرۇش | |
| كېلىشىم | SIP، UDP، TCP، RTP، RTSP، NTP، DNS، HTTP، DHCP، IPV4، ARP، ICMP |
| پورت | |
| TF كارتا ئېغىزى | 1 |
| USB ئېغىزى | 1 |
| ئېتېرنېت پورتى | 1 x RJ45، 10/100 Mbps ماسلىشىشچان |
| RS485 پورتى | 1 |
| چىقىرىش قۇۋۋىتى | 1 (12V/100mA) |
| ئىشىك قوڭغۇرىقى كىرگۈزۈش | 8 (ھەر قانداق سىگنال كىرگۈزۈش ئېغىزىنى ئىشلىتىڭ) |
| سىگنال كىرگۈزۈش | 8 |
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf
.jpg)







