| Fiziki emläk | |
| Panel | Plastik |
| Reňk | Kümüş |
| Ýalpyldawuk | 64MB |
| Düwme | Mehaniki |
| Elektrik üpjünçiligi | DC 12V ýa-da 2 * Batareýa (C ölçegli) |
| IP reýtingi | IP65 |
| LED | 6 sany |
| Kamera | 0.3MP |
| Gurnama | Ýüze montaj |
| Ölçeg | 167 x 105 x 50 mm |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -10℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711a |
| Wideo kodek | H.264 |
| Wideo çözgüdi | 640 x 480 |
| Görüş burçy | 105° |
| Transmissiýa | |
| Geçiriş ýygylyk diapazony | 2.4GHz-2.4835GHz |
| Maglumat tizligi | 2.0 Mbps |
| Modulýasiýa görnüşi | GFSK |
| Geçiriş aralygy (açyk meýdanda) | 400m |
Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf





