1. بۇ 4.3 دىيۇملۇق IP55 دەرىجىلىك سىرتقى تاختىنى ئۆي ياكى مەھەللە كىرىش ئېغىزىدا ئىشلىتىشكە بولىدۇ.
2. ئاھالىلەر ئىشىكنى پارول ياكى IC/كىملىك كارتىسى ئارقىلىق ئاچالايدۇ.
3. ئىشىكتىن كىرىش ئۈچۈن 30،000 گىچە IC ياكى كىملىك كارتىسىنى پەرقلەندۈرگىلى بولىدۇ.
4. لىفت كونترول سىستېمىسىنى بىرلەشتۈرۈپ، لىفتقا كىرىش-چىقىشنى باشقۇرۇشنى ئەمەلگە ئاشۇرغىلى بولىدۇ.
5. توك ئۈزۈلۈپ قالغاندا، سىرتقى تاختىنىڭ ساقلاش باتارېيەسى قوزغىتىلىپ، ئۇنىڭ نورمال ئىشلىشىگە كاپالەتلىك قىلىنىدۇ.
2. ئاھالىلەر ئىشىكنى پارول ياكى IC/كىملىك كارتىسى ئارقىلىق ئاچالايدۇ.
3. ئىشىكتىن كىرىش ئۈچۈن 30،000 گىچە IC ياكى كىملىك كارتىسىنى پەرقلەندۈرگىلى بولىدۇ.
4. لىفت كونترول سىستېمىسىنى بىرلەشتۈرۈپ، لىفتقا كىرىش-چىقىشنى باشقۇرۇشنى ئەمەلگە ئاشۇرغىلى بولىدۇ.
5. توك ئۈزۈلۈپ قالغاندا، سىرتقى تاختىنىڭ ساقلاش باتارېيەسى قوزغىتىلىپ، ئۇنىڭ نورمال ئىشلىشىگە كاپالەتلىك قىلىنىدۇ.
| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| سىستېما | ئانالوگ |
| MCU | STM32F030R8T6 |
| چاقماق | M25PE40 |
| كۆرسىتىش | 4.3 دىيۇملۇق TFT LCD، 480x272/LED رەقەملىك تۇرۇبا كۆرسىتىش ئېكرانى |
| كۈچ | DC30V |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 3W/2W (LED ئېكران) |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 8W/5W (LED ئېكران) |
| تۈگمە | مېخانىكىلىق كۇنۇپكا / سېزىمچان كۇنۇپكا (تاللاشچان) |
| RFID كارتا ئوقۇغۇچ | IC/ID، 30،000 دانە |
| تېمپېراتۇرا | -40℃ - +70℃ |
| نەملىك | 20%-93% |
| IP سىنىپى | IP55 |
| كۆپ خىل ئورنىتىش | سۇيۇق ئورنىتىلغان، يۈزە ئورنىتىلغان |
| كامېرا | CMOS 0.4M پىكسېل |
| LED كېچىلىك كۆرۈش | ھەئە (6 دانە) |
| ئالاھىدىلىكلەر | |
| ئۆي ئىچى كۆزىتىش ئۈسكۈنىسىگە تېلېفون قىلىش | ھەئە |
| چىقىش كۇنۇپكىسى | ھەئە |
| تېلېفون باشقۇرۇش مەركىزى | ھەئە |
| لىفتنى كونترول قىلىش | ئىختىيارىي |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 608D-A9.pdfچۈشۈرۈش









