1. Monitoryň ulanyjy interfeýsi ulanyjynyň zerurlyklaryny kanagatlandyrmak üçin sazlanyp bilner.
2. Tutuş enjam telefondan we zarýad beriji esasdan ybarat bolup, ony öýüňiziň islendik ýerine goýup bolýar.
3. Telefon zarýadlanýan batareýasy sebäpli hereketlendirilip bilner, şonuň üçin ýaşaýjylar jaňa islendik wagtda we islendik ýerde jogap berip bilerler.
4. Ýaşaýjylar myhmanlar bilen aýdyň ses aragatnaşygyndan peýdalanyp bilerler we giriş rugsat bermezden ýa-da ret etmezden öň olary görüp bilerler.
2. Tutuş enjam telefondan we zarýad beriji esasdan ybarat bolup, ony öýüňiziň islendik ýerine goýup bolýar.
3. Telefon zarýadlanýan batareýasy sebäpli hereketlendirilip bilner, şonuň üçin ýaşaýjylar jaňa islendik wagtda we islendik ýerde jogap berip bilerler.
4. Ýaşaýjylar myhmanlar bilen aýdyň ses aragatnaşygyndan peýdalanyp bilerler we giriş rugsat bermezden ýa-da ret etmezden öň olary görüp bilerler.
| Fiziki emläk | |
| Sistema | Linux |
| CPU | 1GHz, ARM Cortex-A7 |
| Ýatlama | 64MB DDR2 SDRAM |
| Ýalpyldawuk | 128MB NAND FLEŞ |
| Görkez | 2.4 dýuým LCD, 480x272 |
| Güýç | DC12V |
| Garaşma güýji | 1.5W |
| Nominal güýç | 3W |
| Temperatura | -10℃ - +55℃ |
| Çyglylyk | 20%-85% |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Kamera | Ýok |
| Tor | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protokol | TCP/IP, SIP |
| Aýratynlyklar | |
| Köp Dilli | Hawa |
| UI özleşdirilen | Hawa |
-
Maglumat kagyzy 280M-K8.pdfGöçürip alyň









