1. ئىشىكنى يۈز تونۇش، پارول ياكى IC/كىملىك كارتىسى (ئەڭ كۆپ بولغاندا 100،000 دانە) ئارقىلىق ئاچقىلى بولىدۇ.
2. بىر مېگاپېكسېللىق كامېرا 720p ئېنىقلىقتىكى ۋىدېئو بىلەن تەمىنلەيدۇ.
3. بۇ رەقەملىك كۇنۇپكا تاختىسى ۋە ئىچكى كارتا ئوقۇغۇچ ئورنىتىلغان SIP ئاساسىدىكى چاقىرىش پونكىتى.
4. لىفت كونترول سىستېمىسى بىلەن بىر گەۋدىلىشىش تۇرمۇشقا تېخىمۇ كۆپ قولايلىق ئېلىپ كېلىدۇ ۋە بىنانىڭ بىخەتەرلىكىنى ئاشۇرىدۇ.
5. يۈز تونۇشنىڭ توغرىلىقى %99 كە يېتىدۇ، 10،000 يۈز رەسىمىنى كۆرۈش سىغىمى بار، بۇ ئىشىكتىن كىرىشنىڭ ياخشىلىنىشىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ.
6. ئىنفىرا قىزىل نۇرنى بايقاش ئىقتىدارى ۋە يۈز تونۇش قۇلۇپ ئېچىشنىڭ بىرلەشتۈرۈلۈشى ئىشلەتكۈچىگە تېگىشسىز كىرىش كونترول چارىسى بىلەن تەمىنلەيدۇ.
7. بىر قوشۇمچە قۇلۇپ ئېچىش مودۇلى بىلەن تەمىنلەنگەندە، ئىككى رېلې چىقىش ئېغىزى ئارقىلىق ئىككى قۇلۇپنى كونترول قىلغىلى بولىدۇ.
2. بىر مېگاپېكسېللىق كامېرا 720p ئېنىقلىقتىكى ۋىدېئو بىلەن تەمىنلەيدۇ.
3. بۇ رەقەملىك كۇنۇپكا تاختىسى ۋە ئىچكى كارتا ئوقۇغۇچ ئورنىتىلغان SIP ئاساسىدىكى چاقىرىش پونكىتى.
4. لىفت كونترول سىستېمىسى بىلەن بىر گەۋدىلىشىش تۇرمۇشقا تېخىمۇ كۆپ قولايلىق ئېلىپ كېلىدۇ ۋە بىنانىڭ بىخەتەرلىكىنى ئاشۇرىدۇ.
5. يۈز تونۇشنىڭ توغرىلىقى %99 كە يېتىدۇ، 10،000 يۈز رەسىمىنى كۆرۈش سىغىمى بار، بۇ ئىشىكتىن كىرىشنىڭ ياخشىلىنىشىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ.
6. ئىنفىرا قىزىل نۇرنى بايقاش ئىقتىدارى ۋە يۈز تونۇش قۇلۇپ ئېچىشنىڭ بىرلەشتۈرۈلۈشى ئىشلەتكۈچىگە تېگىشسىز كىرىش كونترول چارىسى بىلەن تەمىنلەيدۇ.
7. بىر قوشۇمچە قۇلۇپ ئېچىش مودۇلى بىلەن تەمىنلەنگەندە، ئىككى رېلې چىقىش ئېغىزى ئارقىلىق ئىككى قۇلۇپنى كونترول قىلغىلى بولىدۇ.
| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| سىستېما | ئاندروئىد 4.4.2 |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | تۆت يادرولۇق 1.3GHz |
| SDRAM | 512MB DDR3 |
| چاقماق | 4GB NAND چاقماق ساقلىغۇچ |
| كۆرسىتىش | 4.3 دىيۇملۇق TFT LCD، 480x272 |
| چىراي تونۇش | ھەئە |
| كۈچ | DC12V |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 3W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 10W |
| تۈگمە | مېخانىكىلىق كۇنۇپكا |
| RFID كارتا ئوقۇغۇچ | IC/ID تاللاشلىق، 100،000 دانە |
| تېمپېراتۇرا | -40℃ - +70℃ |
| نەملىك | 20%-93% |
| IP سىنىپى | IP65 |
| كۆپ خىل ئورنىتىش | سۇ ئۈستىدە ياكى يۈزىگە ئورنىتىلغان |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| كامېرا | CMOS 2M پىكسېل (WDR) |
| LED كېچىلىك كۆرۈش | ھەئە (6 دانە) |
| تور | |
| ئېتېرنېت | 10M/100Mbps، RJ-45 |
| كېلىشىم | TCP/IP، SIP، RTSP |
| ئارايۈز | |
| رېلې چىقىرىش | ھەئە |
| چىقىش كۇنۇپكىسى | ھەئە |
| RS485 | ھەئە |
| ئىشىك ماگنىتلىق | ھەئە |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 902D-A8.pdfچۈشۈرۈش









