1. ئىشىكنى يۈز تونۇش، پارول ياكى IC/كىملىك كارتىسى (ئەڭ كۆپ بولغاندا 100،000 دانە) ئارقىلىق ئاچقىلى بولىدۇ.
2. بىر مېگاپېكسېللىق كامېرا 720p ئېنىقلىقتىكى ۋىدېئو بىلەن تەمىنلەيدۇ.
3. بۇ ئىچىگە ئورنىتىلغان كارتا ئوقۇغۇچ ۋە قوشۇمچە سېزىمچان كۇنۇپكا تاختىسى ئورنىتىلغان SIP سىرتقى ئىستانسىسى.
4. لىفت كونترول سىستېمىسى بىلەن بىر گەۋدىلىشىش تۇرمۇشقا تېخىمۇ كۆپ قولايلىق ئېلىپ كېلىدۇ ۋە بىنانىڭ بىخەتەرلىكىنى ئاشۇرىدۇ.
5. يۈز تونۇشنىڭ توغرىلىقى %99 كە يېتىدۇ، 10،000 يۈز رەسىمىنى كۆرۈش سىغىمى بار، بۇ ئىشىكتىن كىرىشنىڭ ياخشىلىنىشىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ.
6. ئىنفىرا قىزىل نۇرنى بايقاش ئىقتىدارى ۋە يۈز تونۇش قۇلۇپ ئېچىشنى بىرلەشتۈرۈش ئىشلەتكۈچىگە تېگىشسىز كىرىش كونترول قىلىش چارىسى بىلەن تەمىنلەيدۇ.
7. بىر قوشۇمچە قۇلۇپ ئېچىش مودۇلى بىلەن تەمىنلەنگەندە، ئىككى رېلې چىقىش ئېغىزى ئارقىلىق ئىككى قۇلۇپنى كونترول قىلغىلى بولىدۇ.
8. ئىشلەتكۈچىنىڭ ئېھتىياجىغا ئاساسەن، ئۇنى PoE ياكى سىرتقى توك مەنبەسى ئارقىلىق توك بىلەن تەمىنلىگىلى بولىدۇ.
| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| سىستېما | ئاندروئىد 4.4.2 |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | تۆت يادرولۇق 1.3GHz |
| SDRAM | 512MB DDR3 |
| چاقماق | 4GB NAND چاقماق ساقلىغۇچ |
| كۆرسىتىش | 4.3 دىيۇملۇق TFT LCD، 480x272 |
| چىراي تونۇش | ھەئە |
| كۈچ | DC12V/POE تاللاشچان |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 3W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 10W |
| تۈگمە | سېزىمچان كۇنۇپكى |
| RFID كارتا ئوقۇغۇچ | IC/ID تاللاشلىق، 100،000 دانە |
| تېمپېراتۇرا | -40℃ - +70℃ |
| نەملىك | 20%-93% |
| IP سىنىپى | IP65 |
| كۆپ خىل ئورنىتىش | سۇ ئۈستىدە ياكى يۈزىگە ئورنىتىلغان |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| كامېرا | CMOS 2M پىكسېل (WDR) |
| LED كېچىلىك كۆرۈش | ھەئە |
| تور | |
| ئېتېرنېت | 10M/100Mbps، RJ-45 |
| كېلىشىم | TCP/IP، SIP، RTSP |
| ئارايۈز | |
| رېلې چىقىرىش | ھەئە |
| چىقىش كۇنۇپكىسى | ھەئە |
| RS485 | ھەئە |
| ئىشىك ماگنىتلىق | ھەئە |
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf








