| Fiziki emläk | |
| Aragatnaşyk | ZigBee 3.0 |
| Garaňkylaşdyryş gözegçiligi | Yzky gyra |
| Induktiw ýük (LED/CFL) | <200W |
| Rezistiw ýük (akyşdyryjy) | <300W |
| Giriş güýji | 100~240 AC 50/60Hz |
| Garaşma güýji | ≤0.5W |
| Dolandyryş kanaly | 1 CH |
| Ölçeg | 86 x 86 x 53.5 mm (esasy bilen) |
| Ýaşaýyş sikli | 50,000 gezek |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +45℃ |
| Iş çyglylygy | <90% |
Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf













