| Физик милек | |
| Аралашу | ZigBee 3.0 |
| Тонны көйләү | Арткы кыр |
| Индуктив йөкләнеш (LED/CFL) | <200 Вт |
| Каршылыклы йөкләнеш (кыздыру лампасы) | <300 Вт |
| Керү көче | 100~240 AC 50/60Гц |
| Көтү режимындагы көч | ≤0.5W |
| Идарә итү каналы | 1 CH |
| Үлчәм | 86 x 86 x 53,5 мм (нигезе белән) |
| Тормыш циклы | 50,000 тапкыр |
| Эш температурасы | -10℃ - +45℃ |
| Эш дымлылыгы | <90% |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы













