| Техник мәгълүмат | |
| Аралашу | Zigbee 3.0, Bluetooth Sig Mesh, Wi-Fi 2.4 ГГц |
| ZigBee элемтә дистанциясе | ≤100 м (Ачык мәйдан) |
| Электр белән тәэмин итү | Микро USB DC5V |
| Эшләүче ток | < 1A |
| Адаптер | 110В ~ 240В AC, 5В/1А даими ток |
| Эш көчәнеше | 1.8V ~ 3.3V |
| Эш температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Эш дымлылыгы | 10% - 90% RH (Конденсацияләнми) |
| Хәл күрсәткече | 2 LED (Wi-Fi + Zigbee / Bluetooth) |
| Эшләү төймәсе | 1 төймә (башлап кую) |
| Үлчәм | 60 x 60 x 15 мм |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы









