ئۆلچەم
چۈشۈرۈش
| تېخنىكىلىق تەپسىلاتلار |
ئالاقە | Zigbee 3.0، كۆك چىش سىگنالى تور، Wi-Fi 2.4GHz |
| ZigBee ئالاقە ئارىلىقى | ≤100m (ئوچۇق رايون) |
| توك بىلەن تەمىنلەش | مىكرو USB DC5V |
| ئىشلەۋاتقان توك | < 1A |
| ئاداپتېر | 110V~240VAC، 5V/1A DC |
| ئىشلەش توك بېسىمى | 1.8V ~ 3.3V |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -10℃ - +55℃ |
| ئىش ھاۋاسىنىڭ نەملىكى | 10% - 90% RH (قويۇقسىز) |
| ھالەت كۆرسەتكۈچى | 2 LED چىراغ (Wi-Fi + Zigbee / كۆك چىش) |
| مەشغۇلات كۇنۇپكىسى | 1 كۇنۇپكا (قايتا تەڭشەش) |
| ئۆلچەم | 60 x 60 x 15 مىللىمېتىر |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf چۈشۈرۈش