| تېخنىكىلىق تەپسىلاتلار | |
| ئالاقە | ZigBee |
| يەتكۈزۈش چاستوتىسى | 2.4 GHz |
| ئىشلەش توك بېسىمى | DC 3V (CR123A باتارېيەسى) |
| تۆۋەن توك بېسىمى سىگنالى | قوللىغان |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -10℃ دىن +55℃ گىچە |
| دېتېكتور تىپى | مۇستەقىل تۈتۈن دېتېكتورى |
| سىگنال ئاۋازى بېسىمى | ≥80 dB (تۈتۈن سېنزورىنىڭ ئالدىدا 3 مېتىر) |
| ئورنىتىش ئورنىنى بەلگىلەش | ئۆگزە |
| باتارېيە ئۆمرى | ئۈچ يىلدىن ئارتۇق (كۈنىگە 20 قېتىم) |
| ئۆلچەملىرى | Φ 90 x 37 مىللىمېتىر |
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf










