| Tehniki maglumatlar | |
| Aragatnaşyk | ZigBee |
| Geçiriş ýygylygy | 2.4 GHz |
| Iş woltažy | DC 3V (CR123A batareýasy) |
| Past voltlylyk signalizasiýa | Goldanylýar |
| Iş temperaturasy | -10℃ -dan +55℃ -a çenli |
| Detektoryň görnüşi | Garaşsyz tüsse detektory |
| Signalyň ses basyşy | ≥80 dB (tüsse datçiginiň öňünde 3 m) |
| Gurnamagyň ýerleşişi | Potolok |
| Batareýanyň ömri | Üç ýyldan gowrak (günde 20 gezek) |
| Ölçegler | Φ 90 x 37 mm |
Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf










