Spesifikasiýa
Göçürip alyň
| Tehniki maglumatlar |
| Aragatnaşyk | ZigBee |
| Geçiriş ýygylygy | 2.4 GHz |
| Iş woltažy | DC 12V |
| Garaşma Toky | ≤200 mA |
| Işleýiş gurşawy | 0℃-den +55℃-e çenli; ≤ 95% RH |
| Anyklanan gaz | Metan (tebigy gaz) |
| LEL signaly | 8% LEL Metan (Tebigy gaz) |
| Konsentrasiýa ýalňyşlygy | ±3% LEL |
| Signal usuly | Sesli we wizual signalizasiýa, şeýle hem simsiz aragatnaşyk signalizasiýa |
| Signalyň ses basyşy | ≥70 dB (gaz sensorynyň öňünde 1 m) |
| Gurnamak usuly | Diwar ýa-da potolok montajy |
| Ölçegler | Φ 85 x 30 mm |
-
Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf Göçürip alyň