| Tehniki maglumatlar | |
| Simsiz tehnologiýa | ZigBee |
| Geçiriş ýygylygy | 2.4 GHz |
| Anyklaýyş usuly | Suw sensory zond |
| Iş woltažy | DC 3V (CR2032 batareýasy) |
| Iş temperaturasy | -10℃ -dan +55℃ -a çenli |
| Batareýanyň pes görkezijisi | Hawa |
| Batareýanyň ömri | Bir ýyldan gowrak (günde 20 gezek) |
| IP reýtingi | IP66 |
| Ölçegler | Φ 50 x 18 mm |
Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf










