| Tehniki maglumatlar | |
| Aragatnaşyk | Zigbee 3.0, Bluetooth Sig Mesh, Wi-Fi 2.4GHz |
| ZigBee aragatnaşyk aralygy | ≤100m (Açyk meýdan) |
| Elektrik üpjünçiligi | Mikro USB DC5V |
| Işleýän tok | < 1A |
| Adapter | 110V ~ 240VAC, 5V/1A DC |
| Iş woltažy | 1.8V ~ 3.3V |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +55℃ |
| Iş çyglylygy | 10% - 90% RH (Kondensasiýasyz) |
| Ýagdaý görkezijisi | 2 LED (Wi-Fi + Zigbee / Bluetooth) |
| Operasiýa düwmesi | 1 düwme (täzeden sazlamak) |
| Ölçeg | 60 x 60 x 15 mm |
Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf









