| Tehniki maglumatlar | |
| Aragatnaşyk | ZigBee |
| Geçiriş ýygylygy | 2.4 GHz |
| Iş woltažy | DC 3V (CR123A batareýasy) |
| Past voltlylyk signalizasiýa | Goldanylýar |
| Iş temperaturasy | -10℃ -dan +55℃ -a çenli |
| Anyklaýyş radiusy | 8 m |
| Anyklaýyş burçy | 90° |
| Gurnamagyň beýikligi | 2.2 m |
| Ölçegler | 48.4 x 53.4mm |
Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf










