| تېخنىكىلىق تەپسىلاتلار | |
| ئالاقە | ZigBee |
| يەتكۈزۈش چاستوتىسى | 2.4 GHz |
| ئىشلەش توك بېسىمى | DC 3V (CR123A باتارېيەسى) |
| تۆۋەن توك بېسىمى سىگنالى | قوللىغان |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -10℃ دىن +55℃ گىچە |
| بايقاش رادىئۇسى | 8 مېتىر |
| بايقاش بۇلۇڭى | 90° |
| ئورنىتىش ئېگىزلىكى | 2.2 مېتىر |
| ئۆلچەملىرى | 48.4 x 53.4mm |
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf










