ئۆلچەم
چۈشۈرۈش
| تېخنىكىلىق تەپسىلاتلار |
| ئالاقە | ZigBee |
| يەتكۈزۈش چاستوتىسى | 2.4 GHz |
| ئىشلەش توك بېسىمى | DC 12V |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | ≤200 mA |
| مەشغۇلات مۇھىتى | 0℃ دىن +55℃ گىچە؛ ≤ 95% RH |
| بايقالغان گاز | مېتان (تەبىئىي گاز) |
| LEL سىگنالى | 8% LEL مېتان (تەبىئىي گاز) |
| مەركەزلەشتۈرۈش خاتالىقى | ±3% LEL |
| سىگنال ئۇسۇلى | ئاۋازلىق ۋە كۆرۈنۈشلۈك سىگنال، ھەمدە سىمسىز ئۇلىنىش سىگنالى |
| سىگنال ئاۋازى بېسىمى | ≥70 dB (گاز سېنزورىنىڭ ئالدىدا 1 مېتىر) |
| ئورنىتىش ئۇسۇلى | تامغا ياكى ئۆگزىگە ئورنىتىش |
| ئۆلچەملىرى | Φ 85 x 30 مىللىمېتىر |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf چۈشۈرۈش