| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| ئالاقە | ZigBee 3.0 |
| قاراڭغۇلاشتۇرۇشنى كونترول قىلىش | ئارقىدىكى قىر |
| ئىندۇكسىيەلىك يۈك (LED/CFL) | <200W |
| قارشىلىق كۆرسىتىش يۈكى (قىزىتىش چىرىغى) | <300W |
| كىرگۈزۈش قۇۋۋىتى | 100~240 AC 50/60Hz |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | ≤0.5W |
| كونترول قانىلى | 1 CH |
| ئۆلچەم | 86 x 86 x 53.5 مىللىمېتىر (ئاساسى بىلەن) |
| ھايات دەۋرى | 50،000 قېتىم |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -10℃ - +45℃ |
| ئىش ھاۋاسىنىڭ نەملىكى | <90% |
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf













