Imazhi i veçuar i panelit të jashtëm të Android 4,3 inç TFT LCD SIP2.0
Imazhi i veçuar i panelit të jashtëm të Android 4,3 inç TFT LCD SIP2.0

902D-A9

Paneli i jashtëm Android 4,3 inç TFT LCD SIP2.0

Paneli i jashtëm 902D-A9 Android 4.3″ TFT LCD SIP2.0

Sistemi i telefonit me dyer me video Android i bazuar në Dnake SIP është krijuar për të ofruar një zgjidhje të integruar sigurie.Sistemi video telefonik Android ju mundëson të hapni derën me njohjen e fytyrës me zbulimin e gjallërisë dhe ju jep përfitimin e kombinuar të sigurisë dhe komoditetit.Me ekran TFT LCD 4,3 inç, ky stacion thirrjesh i bazuar në SIP mbështet gjithashtu komunikimin me telefon IP ose me telefon SIP, etj. Mund të aplikohet në ndërtesa banimi.
  • Artikulli nr.:902D-A9
  • Origjina e produktit: Kina
  • Ngjyra: Argjend, Artë shampanjë

Spec

Shkarko

Etiketat e produktit

1. Dera mund të zhbllokohet me anë të njohjes së fytyrës, fjalëkalimit ose kartave IC/ID (maksimumi 100,000 copë).
2. Kamera me dy megapiksel ofron video me rezolucion 720p.
3. Është një stacion thirrjesh i bazuar në SIP me një tastierë numerike dhe lexues të integruar të kartave.
4. Integrimi me sistemin e kontrollit të ashensorit sjell më shumë komoditet në jetë dhe rrit sigurinë në ndërtesë.
5. Saktësia e njohjes së fytyrës arrin 99% me kapacitetin prej 10,000 imazhesh të fytyrës, gjë që siguron akses më të mirë në derë.
6. Kombinimi i funksionit të zbulimit infra të kuqe dhe zhbllokimit të njohjes së fytyrës i sjell përdoruesit një zgjidhje kontrolli aksesi pa prekje.
7. Kur pajiset me një modul zhbllokues opsional, mund të përdoren dy dalje stafetë për të kontrolluar dy bravë.
8. Sipas nevojave të përdoruesit, mund të mundësohet nga PoE ose burim i jashtëm i energjisë.

 

 Pasuri fizike
Sistemi Android 4.4.2
CPU Katër bërthama 1.3 GHz
SDRAM 512 MB DDR3
Blic 4 GB NAND Flash
Ekrani 4.3" TFT LCD, 480x272
Njohja e fytyrës Po (opsionale)
Fuqia DC12V/POE (opsionale)
Fuqia e gatishmërisë 3 W
Fuqi e vlerësuar 6 W
Butoni Butoni mekanik ose me prekje
Lexuesi i kartave RFID IC/ID, 100 000 copë
Temperatura -40℃ - +70℃
Lagështia 20%-93%
Klasa IP IP65
Instalim i shumëfishtë I montuar në rrafsh ose i montuar në sipërfaqe
 Audio & Video
Kodiku i audios G.711
Video Codec H.264
Kamera CMOS 2M pixel (WDR)
Vizion nate LED Po (6 copë)
 Rrjeti
Ethernet 10M/100Mbps, RJ-45
Protokolli TCP/IP, SIP, RTSP
 Ndërfaqja
Dalja e stafetës po
Butoni i daljes po
RS485 po
Magnetike e derës po
  • Fleta e të dhënave 902D-A9.pdf
    Shkarko
  • Fleta e të dhënave 904M-S3.pdf
    Shkarko

Të marrë një kuotë

Produkte të ngjashme

 

Monitor analog i brendshëm me ekran 4,3 inç
608M-I8

Monitor analog i brendshëm me ekran 4,3 inç

Monitor i brendshëm 7 inç
280M-S8

Monitor i brendshëm 7 inç

Monitor i brendshëm me ekran me prekje Linux 4,3” SIP2.0
280M-I8

Monitor i brendshëm me ekran me prekje Linux 4,3” SIP2.0

Monitor i brendshëm me ekran me prekje Linux 10,1 inç SIP2.0
280M-S7

Monitor i brendshëm me ekran me prekje Linux 10,1 inç SIP2.0

Android 10.1” Monitor i brendshëm me ekran me prekje SIP2.0
902M-S11

Android 10.1” Monitor i brendshëm me ekran me prekje SIP2.0

Monitor i brendshëm Android 7 inç me prekje SIP2.0
902M-S2

Monitor i brendshëm Android 7 inç me prekje SIP2.0

QITO TANI
QITO TANI
Nëse jeni të interesuar për produktet tona dhe dëshironi të dini informacion më të detajuar, ju lutemi na kontaktoni ose lini një mesazh.Ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.