| Tehniki maglumatlar | |
| Aragatnaşyk | ZigBee |
| Moment | 8Nm |
| Çykyş tizligi | 12r/minut |
| Nominal güýç | 155W |
| Nominal naprýaženiýe | 230V |
| Bahalandyrylan tok | 0.68A |
| Işleýän wagt | 4 minut |
| Gorag indeksi | IP44 |
| Maksimum öwrümler | ∞ |
| Net agramy | 1.4 KG |
| Ölçegler | 40 x 40 x 525 mm |
| Turbanyň diametri | 35 mm |
Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf











