| تېخنىكىلىق تەپسىلاتلار | |
| ئالاقە | ZigBee |
| بۇراش مومېنتى | 8Nm |
| چىقىرىش سۈرئىتى | مىنۇتىغا 12 رۇن |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 155W |
| نومىنال ۋولت | 230V |
| باھالانغان ئېقىم | 0.68A |
| ئىجرا ۋاقتى | 4 مىنۇت |
| قوغداش كۆرسەتكۈچى | IP44 |
| ئەڭ چوڭ بۇرۇلۇش | ∞ |
| ساپ ئېغىرلىقى | 1.4 كىلوگرام |
| ئۆلچەملىرى | 40 x 40 x 525 مىللىمېتىر |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 35 مىللىمېتىر |
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf











