| Tehniki maglumatlar | |
| Aragatnaşyk | Standart Zigbee 3.0 |
| ZigBee aragatnaşyk aralygy | ≤70m (Açyk meýdan) |
| Iş woltažy | DC5V 1A (Adapteriň elektrik üpjünçiligi) |
| Internete birikmek | RJ45 Ethernet |
| Adapter | 110V ~ 240VAC, 5V/1A DC |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +55℃ |
| Iş çyglylygy | Maksimum 95% RH (Kondensasiýasyz) |
| Ýagdaý görkezijisi | 2 LED (Ýagdaý / LAN) |
| Operasiýa düwmesi | 1 Düwme (Täzeden başlat) |
| Ölçeg | 89 x 89 x 23.5 mm |
Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf










