| Техник мәгълүмат | |
| Аралашу | Стандарт Zigbee 3.0 |
| ZigBee элемтә дистанциясе | ≤70 м (Ачык мәйдан) |
| Эш көчәнеше | DC5V 1A (Адаптер өчен электр белән тәэмин итү) |
| Интернетка тоташу | RJ45 Ethernet |
| Адаптер | 110В ~ 240В AC, 5В/1А даими ток |
| Эш температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Эш дымлылыгы | Максималь 95% RH (конденсацияләнми) |
| Хәл күрсәткече | 2 LED (Статус / LAN) |
| Эшләү төймәсе | 1 Төймә (Башлап кую) |
| Үлчәм | 89 x 89 x 23,5 мм |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы










