| تېخنىكىلىق تەپسىلاتلار | |
| ئالاقە | ئۆلچەملىك Zigbee 3.0 |
| ZigBee ئالاقە ئارىلىقى | ≤70m (ئوچۇق رايون) |
| ئىشلەش توك بېسىمى | DC5V 1A (ئۆزگەرتكۈچ توك مەنبەسى) |
| تورغا ئۇلىنىش | RJ45 تور |
| ماسلاشتۇرغۇچ | 110V~240VAC، 5V/1A DC |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -10℃ - +55℃ |
| ئىش ھاۋاسىنىڭ نەملىكى | ئەڭ يۇقىرى 95% RH (قىسقىرىمايدۇ) |
| ھالەت كۆرسەتكۈچى | 2 LED (ھالىتى / LAN) |
| مەشغۇلات كۇنۇپكىسى | 1 كۇنۇپكا (قايتا تەڭشەش) |
| ئۆلچەم | 89 x 89 x 23.5 مىللىمېتىر |
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf










