| Tehniki maglumatlar | |
| Reňk | Gara, Ak |
| Material | Kompýuter + ABS |
| Iş woltažy | DC5V 1A |
| Garaşma güýji | ≤0.5W |
| Simsiz baglanyşyk | Standart ZigBee 3.0 |
| ZigBee aragatnaşyk aralygy | ≤70m (Açyk meýdan) |
| Infragyzyl ýygylyk | 38 müň |
| Infragyzyl dolandyryş aralygy | 8m |
| Infragyzyl dolandyryş ugry | 360° |
| Ýagdaý görkezijisi | 1 LED |
| Täzeden başlat düwmesi | 1 |
| Gurnama | Diwar/Stol Üstüne Örmek |
| Ölçeg | 68 x 68 x 27 mm |
| Iş temperaturasy | 0℃ - 50℃ |
| Iş çyglylygy | ≤85% RH (kondensasiýasyz) |


Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf















