| Fiziki emläk | |
| Sistema | Linux |
| Fleş/DDR | 256MB/256MB |
| Protokol | Wi-Fi 2.4GHz, Zigbee, BLE Mesh |
| Elektrik üpjünçiligi | AC 100-240V 50/60Hz |
| Gurnama | Suw bilen gurnamak |
| Ölçeg | 86 x 86 x 36.2 mm (esasy bilen) |
| Iş temperaturasy | 0℃ - 40℃ |
| Iş çyglylygy | 5%-90% |
| Görkez | |
| Görkez | 4 dýuým |
| Ekran | Kapasitiw sensor ekran |
| Çözgüt | 480 x 480 |
| Ses | |
| Dinamik | AAC1813 dinamiki |
| Mikrofon | Iki mikrofon |
Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf













