| Физик милек | |
| Система | Linux |
| Флеш/DDR | 256 МБ/256 МБ |
| Протокол | Wi-Fi 2.4GHz, Zigbee, BLE Mesh |
| Электр белән тәэмин итү | AC 100-240V 50/60Hz |
| Урнаштыру | Су астына урнаштыру |
| Үлчәм | 86 x 86 x 36.2 мм (нигезе белән) |
| Эш температурасы | 0℃ - 40℃ |
| Эш дымлылыгы | 5%-90% |
| Дисплей | |
| Дисплей | 4 дюймлы |
| Экран | Сыйдырышлы сенсорлы экран |
| Чишелеш | 480 x 480 |
| Аудио | |
| Спикер | AAC1813 колонкасы |
| Микрофон | Ике микрофон |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы













