| Техник мәгълүмат | |
| Төс | Кара, Ак |
| Материал | ПК + ABS |
| Эш көчәнеше | DC5V 1A |
| Көтү режимындагы көч | ≤0.5W |
| Сымсыз тоташу | Стандарт ZigBee 3.0 |
| ZigBee элемтә дистанциясе | ≤70 м (Ачык мәйдан) |
| Инфракызыл ешлык | 38 мең |
| Инфракызыл идарә итү аралыгы | 8 м |
| Инфракызыл идарә итү юнәлеше | 360° |
| Хәл күрсәткече | 1 LED |
| Башлап җибәрү төймәсе | 1 |
| Урнаштыру | Стенага урнаштыру/Өстәлгә урнаштыру |
| Үлчәм | 68 x 68 x 27 мм |
| Эш температурасы | 0℃ - 50℃ |
| Эш дымлылыгы | ≤85% RH (конденсацияләнми) |


904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы















