| Tehniki maglumatlar | |
| Aragatnaşyk | ZigBee |
| Moment | 1.2Nm |
| Çykyş tizligi | 12 sm/s |
| Nominal naprýaženiýe | 100-240V |
| Adaty ýygylyk | 50/60Hz |
| Bahalandyrylan tok | 0.08A |
| Izolýasiýa indeksi | B KLASSY |
| Gorag indeksi | IP40 |
| Iş temperaturasy | -10℃ -dan +60℃ -a çenli |
| Elektrik şnury | 3 sim |
| Net agramy | 0.77 KG |
| Ölçegler | 40 x 40 x 305 mm |
Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf











