| تېخنىكىلىق تەپسىلاتلار | |
| ئالاقە | ZigBee |
| بۇراش مومېنتى | 1.2Nm |
| چىقىرىش سۈرئىتى | 12cm/s |
| نومىنال ۋولت | 100-240V |
| نورمال چاستوتا | 50/60Hz |
| باھالانغان ئېقىم | 0.08A |
| ئىزولياتسىيە كۆرسەتكۈچى | B سىنىپى |
| قوغداش كۆرسەتكۈچى | IP40 |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -10℃ دىن +60℃ غىچە |
| توك سىمى | 3 سىم |
| ساپ ئېغىرلىقى | 0.77 كىلوگرام |
| ئۆلچەملىرى | 40 x 40 x 305 مىللىمېتىر |
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf











