| Техник мәгълүмат | |
| Аралашу | ZigBee |
| Момент моменты | 1.2 Нм |
| Чыгару тизлеге | 12 см/с |
| Номиналь көчәнеш | 100-240В |
| Гадәти ешлык | 50/60Гц |
| Номиналь ток | 0,08А |
| Изоляция индексы | B КЛАССЫ |
| Яклау индексы | IP40 |
| Эш температурасы | -10℃ - +60℃ |
| Электр шнуры | 3 чыбык |
| Нетто авырлыгы | 0,77 кг |
| Үлчәмнәр | 40 x 40 x 305 мм |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы











