| Tehniki maglumatlar | |
| Aragatnaşyk | Wi-Fi |
| Moment | 8Nm |
| Çykyş tizligi | 23r/minut |
| Nominal güýç | 103W |
| Nominal naprýaženiýe | 120V |
| Bahalandyrylan tok | 0.88A |
| Işleýän wagt | 4 minut |
| Gorag indeksi | IP44 |
| Maksimum öwrümler | ∞ |
| Net agramy | 1.34 KG |
| Ölçegler | 40 x 40 x 525 mm |
| Turbanyň diametri | 35 mm |
Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf











