| Техник мәгълүмат | |
| Аралашу | Wi-Fi |
| Момент моменты | 8Нм |
| Чыгару тизлеге | 23р/минут |
| Номиналь куәт | 103 Вт |
| Номиналь көчәнеш | 120В |
| Номиналь ток | 0,88А |
| Эшләү вакыты | 4 минут |
| Яклау индексы | IP44 |
| Максималь борылышлар | ∞ |
| Нетто авырлыгы | 1,34 кг |
| Үлчәмнәр | 40 x 40 x 525 мм |
| Торба диаметры | 35 мм |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы











