| Fiziki emläk | |
| Sistema | Linux |
| Öň panel | Plastik |
| Elektrik üpjünçiligi | PoE (802.3af) ýa-da DC12V/2A |
| Garaşma güýji | 1.5W |
| Nominal güýç | 6W |
| Wi-Fi | IEEE802.11 b/g/n,@2.4GHz (Isleg boýunça) |
| Gurnama | Ýüze montaj |
| Ölçeg | 184 x 100 x 28mm; 184 x 158.4 x 37.4mm (Telefon bilen) |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Ses | |
| Ses kodek | G.711 |
| Tor ulgamy | |
| Protokol | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Port | |
| Ethernet porty | 1 x RJ45, 10/100 Mbps uýgunlaşýan |
| RS485 porty | 1 |
| Çykyş güýji | 1 (12V/100mA) |
| Gapy jaňyny girizmek | 8 (islendik signal giriş portuny ulanyň) |
| Signal girişi | 8 |
Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf







