| Fiziki emläk | |
| Sistema | Linux |
| Öň panel | Alýumin |
| Düwme | Mehaniki |
| Elektrik üpjünçiligi | PoE (802.3af) ýa-da DC12V/2A |
| Garaşma güýji | 1.5W |
| Nominal güýç | 9W |
| Kamera | 2MP, CMOS |
| Gapydan giriş | IC (13.56MHz) we ID (125kHz) kart, PIN kody, APP, Bluetooth |
| IP/IK reýtingi | IP65/IK07 |
| Gurnama | Ýuwaşlyk bilen gurnamak we ýüzleý gurnamak |
| Ýüze gurnama ölçegi | 295 x 133 x 43 mm |
| Suw bilen gurnamagyň ölçegi | 295 x 133 x 63.5 mm |
| Iş temperaturasy | -40℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Görkez | |
| Görkez | 4.3 dýuýmlyk TFT LCD ekran |
| Çözgüt | 480 x 272 |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Wideo çözgüdi | 1280 x 720 |
| Görüş burçy | 110°(B) / 67°(W) / 127°(D) |
| Ýeňil kompensasiýa | LED ak çyrasy |
| Tor ulgamy | |
| Protokol | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Port | |
| Wigand Port | Goldaw |
| Ethernet porty | 1 x RJ45, 10/100 Mbps uýgunlaşýan |
| RS485 porty | 1 |
| Rele çykyşy | 3 |
| Täzeden başlat düwmesi | 1 |
| Giriş | 4 |


Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf








