| Fiziki emläk | |
| Sistema | Linux |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| Öň panel | Alýumin |
| Täzeden başlat düwmesi | 1 |
| Elektrik üpjünçiligi | PoE (802.3af) ýa-da DC12V/2A |
| Garaşma güýji | 1.5W |
| Nominal güýç | 3.5W |
| Kamera | 2MP, CMOS |
| Görkeziji çyrasy | 3 |
| Gapydan giriş | IC (13.56MHz) we ID (125kHz), APP |
| IP/IK reýtingi | IP65/IK07 |
| Gurnama | Ýüze we suwa montaž etmek |
| Ýüze gurnama ölçegi | 168 x 88 x 34 mm |
| Suw bilen gurnamagyň ölçegi | 210 x 120 x 48 mm |
| Iş temperaturasy | -40℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Wideo çözgüdi | 1280 x 720 |
| Görüş burçy | 110°(B) / 60°(W) / 125°(D) |
| Ýeňil kompensasiýa | LED ak çyrasy |
| Tor ulgamy | |
| Protokol | ONVIF,SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Port | |
| Wigand Port | Goldaw |
| Ethernet porty | 1 x RJ45, 10/100 Mbps uýgunlaşýan |
| RS485 porty | 1 |
| Rele çykyşy | 2 |
| Giriş | 2 |




Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf








