| Физик милек | |
| Система | Linux |
| Оператив хәтер | 64 МБ |
| ROM | 128 МБ |
| Алгы панель | Алюминий |
| Башлап җибәрү төймәсе | 1 |
| Электр белән тәэмин итү | PoE (802.3af) яки DC12V/2A |
| Көтү режимындагы көч | 1,5 Вт |
| Номиналь куәт | 3,5 Вт |
| Камера | 2 МП, CMOS |
| Индикатор уты | 3 |
| Ишеккә керү | IC (13.56MHz) һәм ID (125kHz), APP |
| IP/IK рейтингы | IP65/IK07 |
| Урнаштыру | Өслеккә һәм агымга урнаштыру |
| Өслеккә урнаштыру үлчәме | 168 x 88 x 34 мм |
| Суга ябыштыру үлчәме | 210 x 120 x 48 мм |
| Эш температурасы | -40℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Видео чишелеше | 1280 x 720 |
| Карау почмагы | 110°(биеклек) / 60°(көчлек) / 125°(көнбатышлык) |
| Яктылык компенсациясе | ак LED яктырткыч |
| Челтәр | |
| Протокол | ONVIF,SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Порт | |
| Виганд порты | Ярдәм |
| Ethernet порты | 1 x RJ45, 10/100 Мбит/с адаптив |
| RS485 порты | 1 |
| Реле чыгу | 2 |
| Керү | 2 |




904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы








