| Jabetza fisikoa | |
| Sistema | Linux |
| Aurreko panela | Aluminioa |
| Botoia | Mekanikoa |
| Energia-iturria | PoE (802.3af) edo DC12V/2A |
| Itxaroteko energia | 1,5 W |
| Potentzia nominala | 9W |
| Kamera | 2MP, CMOS |
| Ate-sarrera | IC (13.56MHz) eta ID (125kHz) txartela, PIN kodea, APP, Bluetooth |
| IP/IK sailkapena | IP65/IK07 |
| Instalazioa | Muntaketa enpotratua eta gainazaleko muntaketa |
| Gainazaleko muntaketa-dimentsioa | 295 x 133 x 43 mm |
| Muntaketa-dimentsioa | 295 x 133 x 63,5 mm |
| Laneko tenperatura | -40℃ - +55℃ |
| Biltegiratze Tenperatura | -40℃ - +70℃ |
| Laneko hezetasuna | %10-%90 (kondentsaziorik gabe) |
| Erakutsi | |
| Erakutsi | 4,3 hazbeteko TFT LCD |
| Bereizmena | 480 x 272 |
| Audioa eta bideoa | |
| Audio kodeka | G.711 |
| Bideo kodeka | H.264 |
| Bideoaren bereizmena | 1280 x 720 |
| Ikusteko angelua | 110° (O) / 67° (B) / 127° (S) |
| Argiaren konpentsazioa | LED argi zuria |
| Sareak | |
| Protokoloa | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Portua | |
| Wiegand portua | Laguntza |
| Ethernet ataka | 1 x RJ45, 10/100 Mbps moldagarria |
| RS485 ataka | 1 |
| Errelebo irteera | 3 |
| Berrezarri botoia | 1 |
| Sarrera | 4 |


904M-S3.pdf fitxa teknikoa








