| Thepa ea 'Mele | |
| Sistimi | Linux |
| Phanele e ka Pele | Aluminium |
| Konopo | Mekaniki |
| Phepelo ea motlakase | PoE (802.3af) kapa DC12V/2A |
| Matla a Emeng | 1.5W |
| Matla a Lekantsoeng | 9W |
| Khamera | 2MP, CMOS |
| Monyako oa ho Kena | Karete ea IC (13.56MHz) le ID (125kHz), khoutu ea PIN, APP, Bluetooth |
| Tekanyetso ea IP/IK | IP65/IK07 |
| Ho kenya | Ho Hloma le ho Hloma holim'a metsi |
| Ho Hlomamisa Bokaholimo Tekanyo | 295 x 133 x 43 mm |
| Tekanyo ea ho Hloekisa ka Flush | 295 x 133 x 63.5 mm |
| Mocheso o sebetsang | -40℃ - +55℃ |
| Mocheso oa Polokelo | -40℃ - +70℃ |
| Mongobo o Sebetsang | 10%-90% (ha e kolobise) |
| Pontšo | |
| Pontšo | LCD ea TFT ea lisenthimithara tse 4.3 |
| Qeto | 480 x 272 |
| Molumo le Video | |
| Khodeke ea Molumo | G.711 |
| Khodeke ea Video | H.264 |
| Qeto ea Video | 1280 x 720 |
| Angle ea ho Sheba | 110°(H) / 67°(V) / 127°(D) |
| Puseletso ea Leseli | Leseli le lesoeu la LED |
| Marang-rang | |
| Melaoana | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Kou | |
| Kou ea Wiegand | Tšehetso |
| Kou ea Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Mbps e feto-fetohang |
| Kou ea RS485 | 1 |
| Phallela Kantle | 3 |
| Konopo ea ho Seta Bocha | 1 |
| Keno | 4 |


Leqephe la lintlha 904M-S3.pdf








