| Fiziki emläk | |
| Sistema | Android |
| RAM | 512MB |
| ROM | 8GB |
| Öň panel | Alýumin |
| Elektrik üpjünçiligi | PoE (802.3af) ýa-da DC12V/2A |
| Garaşma güýji | 3W |
| Nominal güýç | 13W |
| Kamera | 2MP, CMOS, WDR |
| IR sensory | Goldaw |
| Gapydan giriş | Ýüz, IC kart (13.56MHz), PIN kod, APP |
| IP reýtingi | IP65(Gapynyň we diwaryň arasyndaky ýaryklary aýna ýelim bilen ýapyň.) |
| Gurnama | Suw bilen gurnamak |
| Ölçeg | 400 x 180 x 45 mm |
| Iş temperaturasy | -20℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Görkez | |
| Görkez | 10.1 dýuýmlyk TFT LCD ekran |
| Ekran | 10.1 dýuýmlyk kapasitiw sensor ekran |
| Çözgüt | 1024 x 600 |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Wideo çözgüdi | 1920 x 1080 çenli |
| Görüş burçy | 100°(D) |
| Ýeňil kompensasiýa | LED ak çyrasy |
| Tor ulgamy | |
| Protokol | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Port | |
| Wigand Port | Goldaw |
| Ethernet porty | 1 x RJ45, 10/100 Mbps uýgunlaşýan |
| RS485 porty | 1 |
| Rele çykyşy | 1 |
| Çykyş düwmesi | 1 |
| Gapy magniti | 1 |


Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf








