| Fiziki emläk | |
| Sistema | Linux |
| CPU | 1GHz, ARM Cortex-A7 |
| SDRAM | 128MB |
| Ýalpyldawuk | 64M DDR2 |
| Önümiň ölçegi | 145x92x25(mm) |
| Güýç | DC12V |
| Garaşma güýji | 1.5W |
| Nominal güýç | 3W |
| RFID kart okaýjy | IC/ID (Isleg boýunça), 20,000 sany |
| Düwme | Degmek |
| Temperatura | -40℃ - +70℃ |
| Çyglylyk | 20%-93% |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Kamera | CMOS 2M Piksel (isleg boýunça) |
| Wideo çözgüdi | 1280×720p |
| LED gijeki görüş | Hawa |
| Tor | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protokol | TCP/IP, SIP |
| Interfeýs | |
| Açyş zynjyryny açmak | Hawa (Gulplamak üçin iň ýokary 1A tok güýjüne çydaýar) |
| Çykyş düwmesi | Hawa |
| RS485 | Hawa |
| Gapy magniti | Hawa |
Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf





